آخرین بروزرسانی ها
خانه >> آلکسا >> چگونه ترافیک سایت خود را افزایش دهیم ؟ ؟

چگونه ترافیک سایت خود را افزایش دهیم ؟ ؟

چگونه ترافیک سایت خود را افزایش دهیم ؟ اگر شما یک وبلاگ نویس و یا صاحب یک وب سایت هستید، مطمئنا قصد دارید ترافیک وبلاگ و سایت خود را افزایش دهید. ممکن است سراسر وب را جستجو کنید تا راه هایی برای تولید و یا افزایش ترافیک سایت خود پیدا کنید. در این پست من لیستی تهیه کرده ام که در آن روش های بسیاری برای افزایش ترافیک سایت را به شما معرفی می کند. این لیست کاملا متفاوت از دیگران است، زیرا حاوی ایده های ساده و  منحصر به فردی می باشد. اگر شما دنبال آن هستید تا افراد بیشتری وب سایت یا وبلاگ شما را ببینند، پس مطمئنا مقاله مناسبی را برای خواندن انتخاب کرده اید! می توانم به شما اطمینان دهم که بسیاری از این راهنمایی ها برای سایت یا وبلاگ شما کاملا کاربردی و مناسب می باشد. پس دست به کار شوید و ترافیک سایت یا وبلاگ خود را افزایش دهید!

چگونه ترافیک سایت خود را افزایش دهیم ؟ | هادی رنک

چگونه ترافیک سایت خود را افزایش دهیم ؟ ۱- مطالب بیشتری بنویسید

اگر می خواهید ترافیک سایت خود را افزایش دهید، می بایست مطلب بنویسید. مردم از سایت شما دیدن نخواهند کرد مگر اینکه مطالبی مناسب، معقول و با کیفیت خوب بنویسید. در غیر این صورت بازدید کنندگان جدید، قطعا مجددا به سایت شما باز نخواهند گشت. بنابراین به نوشتن پست های خوب و با محتوا در سایت خود ادامه دهید!

چگونه ترافیک سایت خود را افزایش دهیم ؟ ۲- طراحی خوب و چیدمان مناسب برای سایت خود داشته باشید

اگر طراحی سایت و یا وبلاگ شما به هم ریخته، درهم و برهم، ناخوانا و پر از اشتباه باشد، و یا ترکیبی از رنگ هایی باشد که با هم مطابقت ندارند و یا چشم را می زنند، مطمئنا هیچ شانسی نخواهید داشت.

چگونه ترافیک سایت خود را افزایش دهیم ؟ ۳- دامنه خود را دریافت کنید
قول می دهم که اگر دامنه خود را داشته باشید، ترافیک بیشتری خواهید داشت. شما به افراد بیشتری لینک می شوید و در نتیجه آنان راحت تر URL شما را به یاد خواهند داشت. پس سعی کنید دامنه خود را دریافت کنید و آن را از همان آغاز برای خود داشته باشید.

چگونه ترافیک سایت خود را افزایش دهیم ؟ ۴- مهمان وبلاگ دیگران باشید
به اشخاص دیگر پیشنهاد دهید تا در سایت شان پست بگذارید. شما می توانید از قبل پست خود را بنویسید و آماده کنید و پس از آن به وبلاگ نویس آن سایت این آگاهی را بدهید که یک پست آماده کرده اید و اگر مشکلی وجود ندارد، به عنوان پست مهمان در سایت خود قرار دهند. وقتی که به عنوان مهمان در وبلاگ دیگران پست می نویسید، یک پست مرتبط با مطلب در وبلاگ شخصی خود پیدا کنید و در پستی که به عنوان مهمان در وبلاگ دیگران نوشته اید، لینک دهید. به این ترتیب شما در وبلاگ دیگران برای خود یک لینک خواهید داشت، و ترافیک سایت شما افزایش خواهد یافت.

۵- تصاویر خود را برچسب گذاری کنید
هنگامی که یک تصویر در پست خود قرار می دهید، همیشه باید به درستی برچسب گذاری شده باشد. اطمینان حاصل کنید که عرض و ارتفاع تصویر، به وضوح تعریف شده باشد. اما از همه مهمتر، تگ های عنوان را با کلمات کلیدی تصویر پر کنید.

۶- به نظرات دیگران و ایمیل خود پاسخ دهید
مردم عاشق وبلاگی هستند که صاحب آن فعال و متفکر باشد و به سرعت به نظرات و ایمیل خود پاسخ دهد. اگر شما می توانید این کار را انجام دهید، علاوه بر اینکه خوانندگان وفادار شما را دوست خواهند داشت، انتظار می رود ترافیک سایت افزایش یابد و ارتباطات بیشتر شود.

۷- زمان خود را هدر ندهید
وقت خود را با کسانی که به شما پول پرداخت می کنند تا کلیک کنید، پول پرداخت می کنند تا مطالبشان را بخوانید، پول پرداخت می کنند تا در سایتشان گشت و گذار کنید، و یا چیزهایی از این قبیل هدر ندهید. اینها اصلا ارزش ندارند. در عوض، وقت خود را صرف نوشتن مطالب با محتوا و با کیفیت کنید که برای شما افزایش ترافیک سایت را به دنبال خواهد داشت.

۸- به آمار خود توجه کنید
به آمار و تجزیه و تحلیل های گوگل (گوگل آنالیتیک) در مورد سایت خود توجه کنید. بررسی کنید که چه کلمات کلیدی هستند که به شما ترافیک بیشتری ارائه می کنند و خوانندگان چه پست هایی را بیشتر دوست دارند و یا حتی دوست ندارند. از این دانش برای نوشتن پست های بیشتر و محبوب تر که پر از کلمات کلیدی می باشد، استفاده کنید.

۹- در نوشته های خود، از خوانندگان سوال بپرسید
خوانندگان دلشان می خواهد احساس کنند که مهم هستند و بسیاری از آنها دوست دارند که نظر خود را بیان کنند. دفعه بعد که یک پست نوشتید، از آنها سوال بپرسید و یا از آنان بخواهید تا نظر خود را اعلام کنند. به این ترتیب نظرات خیلی زیادی از طرف خوانندگان دریافت می کنید و بسیاری از بازدیدکنندگان به احتمال زیاد دوباره به سایت و یا وبلاگ شما بازخواهند گشت.

۱۰- در وبلاگ های دیگران اظهار نظر کنید
هنگامی که بر روی وبلاگ دیگران اظهار نظر می کنید، ۹۹٫۹٪  این امکان وجود دارد که می توانید آدرس سایت خود را نیز ارسال کنید. پس از آن، هنگامی که مردم نظر شما را می بینند، می توانند از طریق کلیک به وبلاگ و یا وب سایت شما مراجعه کنند! پس هر چه بیشتر اظهار نظر کنید، بیشتر متوجه شما می شوند، و ترافیک بیشتری کسب می کنید.

نظرات شما

نظر شما چیست؟ به نظر شما چه موارد دیگری وجود دارد که می تواند به افزایش ترافیک در سایت کمک کند؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*